אנו רוכשים מכם ספרים ישנים, מסמכים, צילומים ופריטי נייר נוספים.
איננו קונים ספרי קריאה או ספרי ילדים שהודפסו בשנים האחרונות. אנו משלמים מחירים גבוהים.

מעוניינים למכור ספרים?
ניתן ליצור עמנו קשר בשעות הבוקר
13:30 - 9:00
בטלפון: 5605461 - 03
או בעזרת שליחת פניה אלינו דרך עמוד זה.
עדיף לפנות דרך עמוד זה ואנו נפנה אליך תוך 48 שעות.


פנייה זו היא לצורך בירור מחיר בלבד ואין בה התחייבות כלשהי

מספר משוער של ספרים למכירה:      
ספרים משנות:    
שפות הספרים
העיר בה נמצאים הספרים:
* שם מלא:  
* טלפון:  
* דואר אלקטרוני:    
הערות:


קונים ספרים משומשים קונה ספרים קניית ספרים משומשים
רובינזון ספרים
  רובינזון ספרים - נחלת בנימין 31, ת.ד. 4308 תל-אביב 61042   rob_book@netvision.net.il


 אנו קונים מכם ספרים - קניית ספרים משומשים - קונים ספרים משומשים - קניית ספר -  רובינזון ספרים   -   ספרים  -   ספרים ישנים  - ספרים משומשים
ספרים עתיקים - ספרים נדירים - קניית ספרים - משומשים ישנים -  second hand  -  Old books   -    חנות ספרים   -   אינדקס ספרים


ספרים נבחרים:

: 4X4 מזריחה עד שקיעה - איגר,בצלאל מסלולי ג'יפים לאורכה ולרוחבה של הארץ. קונים ספרים הדרכה למטייל ברכב המכיל פירוט אתרים ונופים בארץ.
LARGE @ בגדול. - הוק,אחמד המחבר, אמן גרפי, מציג ב קניית ספרים משומשים קומיקס זה את חיי הרחוב של לוס אנג'לס, דרך המדיום של מנגה ברוח ההיפ-הופ.
WINDOWS VISTA לאובדי עצות. [ווינדוס ויסטה לאובדי עצות]. - רתבון,אנדי מאנגלית: שרי גרימלנד. קונים ספרים הדרכה לתוכנת ההפעלה חלונות ויסטה. המדריך מיועד למשתמשים חסרי ידע מוקדם וכולל הכרות ראשונית עם התוכנה, עבודה עם תוכניות וקבצים, עבודה באינטרנט, התאמה אישית, מדיה ועוד. כולל נספח שדרוג לתוכנה.
1 2 3 דג מלוחה (1-2-3 דג מלוחה) : - סרנגה,רומם 12 ספורים על 16 משחקים. איירה: שירה מזור. (ניתן לרכוש גם את אוצר המשחקים : חוברת הדרכה) המחבר מתאים לכל משחק המובא ב קניית ספרים משומשים (סטנגה, מחבואי קפסא, כדורשת, עמודו, מחניים ורבים אחרים) סיפור משלו המעורר רצון לשחק. בסוף כל סיפור מובאת הדרכה כיצד משחקים את המשחק.
10 דקות 10 חודשים 10 שנים. [עשר דקות עשרה חודשים עשר שנים]. - וולץ',סוזי מאנגלית : דרורה בלישה. ה קונים ספרים מתאר את התגלגלות המצאת השיטה "10-10-10" ולבסוף מדגים את הצלחתה, זאת על בסיס נסיונותיה האישיים של המחברת. גישה זו מבקשת לאפשר פתרון התנהגותי ומהיר לאלו המתקשים בקבלת החלטות.
10 דקות גג : - נס ברלין,שירלי 31 יום לשינוי החשיבה לחיובית ב10 דקות ליום : מקסימום. קניית ספרים משומשים עזרה עצמית המיועד בד"כ לנשים המאמינות כי תרגילים בחשיבה חיובית עשויים לשפר את חייהן. למשל : בעת שאת פולטת מילה המנמיכה את דמותך - עצרי, בקשי מעצמך סליחה, חבקי את עצמך ותקני באמירה חיובית. אמן.
10 הסודות של האנשים הבריאים. [עשרה הסודות של האנשים הבריאים]. - הולפורד,פטריק הקדמה למהדורה העברית: ד"ר ראובן ברק. תרגום: ליאת פלן-לברטובסקי. מדריך לחיים בריאים, המבוסס על מחקר הבוחן את המשותף באורחות חייהם של 'אנשים בריאים' לאורך זמן. ה קונים ספרים מציג 10 עקרונות לשמירה על הבריאות הפיזית והנפשית לצד שאלונים מקיפים לאבחון-עצמי ותכנית פעולה בת חודש.
10 ימים של ניקוי רעלים באמצעות שייקים ירוקים. - סמית,ג'יי.ג'יי מאנגלית: ליאת פלן-לברטובסקי ה קניית ספרים משומשים טוען, בין היתר, כי ניתן להשיל תוך 10 ימים 7 ק"ג ממשקלכם, להינות משינה טובה ומחשבה ממוקדת. ב קניית ספרים משומשים מתכונים רבים כגון סלט אדממה עם אצת וואקמה (לא, ה קניית ספרים משומשים אינו מחורז)
100 דברים שאנשים מצליחים עושים. - קמברלנד,נייג'ל תרגילים קלים לחיים מעולים (מהכריכה). מאנגלית: גליה אלוני דגן. היה ניתן לפתוח קונים ספרים עזרה עצמית זה בעצה "כתוב ספר" ואכן זה מה שקמברלנד, המוגדר כאן כמאמן בכיר ומנטור, עשה. שימו לב לפניניו :"צריך להקריב כדי להיות חביב" או : "שמרו על שפת גוף נהדרת"
100 דברים שבחורה יכולה לעשות בזמנה הפנוי. - לודמר כהן,סילביה מדריך מעשי מפורט. קניית ספרים משומשים זה מכיל כ-50 קלישאות ועוד כ-50 ביטויים שוביניסטיים קשים במסווה של עצות להעברת זמן הפנאי.
100 דברים שלא אומרים לגייז : - רוזנברג,נואל אוסף משפטים שבהם נתקלתי במהלך חיי העליזים בתור הומוסקסואל ביקורתי ומעצבן. קונים ספרים שו"ת המדגים את טיפשות הסביבה : " לא מגעיל אותך להתנשק עם גבר? - תשובה : מעניין מה החברה שלך אומרת על זה..." או : " אתה נמשך לכל הגברים?"
100 דרכים לאבד את עצמך בהודו. (מאה דרכים לאבד את עצמך בהודו). - רוזי,נבו רומן. סיפור מסעו של צעיר בהודו. הגיבור מנסה לצלוח את המסע תוך שהוא חווה על בשרו הבדלי תרבות, מחסור בכסף, מפגש עם ישראלים אחרים ועוד. ה קניית ספרים משומשים כולל את החוויות המוכרות למטייל הישראלי: גסט האוסים,האוטובוסים וכד'
100 חידות על פתגמים : - בלנק,ריקרדו אריאל מבוסס על הספר "פתגמי העולם - חוכמת האנושות". מינוף לספרו הקודם של המחבר שבו הביא פתגמים מקבילים בשפות העולם. ב קונים ספרים זה שני סוגי חידות: כאלו בו הקורא מגלה את הפתגם המסתתר מאחורי איור, וכאלו בו מתבקש הפתגם העברי המקביל למובאה הנוכרית.
100 טיפים לדיאטה מאוזנת : - סלבי,אנה איך לרזות ולהישאר רזה. מאנגלית: גילה בר גיל. ה קניית ספרים משומשים מפרט את ערכם התזונתי והבריאותי של כמאה סוגי משקאות ומזונות בסיסיים (פירות, דגים, תה וכדו'), כאשר לכל אחד מהללו נלווה מתכון בו הוא משמש מרכיב.
100 ימי חופשה בשנה : - פז טל,ברק. שמין,רוברט הדרך שלך ליציאה מן העבדות המודרנית. בשיתוף המנטור הבין-לאומי רוברט שמין. מדריך לניהול זמן מוצלח המאפשר לשלב עבודה מפרנסת עם זמן חופשי לרוב. בין משפטי המפתח ב קונים ספרים ניתן למצוא את "איך נתחבר מחדש לחלומות שלנו" ו"איך נבנה תוכנית חיים מנצחת".
100 נקודות חן : - דביר,אורי מסלולי טיול באתרי טבע ובסביבתם. מורשת * היסטוריה * ארכיאולוגיה. מהדורה חדשה ומורחבת. אלבום הסוקר בטקסט ובתצלום 100 מסלולי טיול באתרים מרהיבים בישראל ובסביבתם. כל מסלול מלווה בקטע המתאר את האתר וסביבותיו. ה קניית ספרים משומשים מהווה עדכון והרחבה לספרו הקודם של המחבר "נקודות חן".
100 שאלות של התבוננות אשר יציתו בך את תחילתו של שינוי. - סמסו,ריימון מספרדית: לילי סלוצקי. קונים ספרים בתחום האימון האישי. "מה הייתי משפר או משנה בחיי כדי להוסיף להןם משמעות?" היא אחת מן השאלות שהן ורק הן מהוות את גוף הספר. בהצלחה למתאמנים.
100 שנות אמנות הדפס בישראל. - עפרת,גדעון (עורך) סדנת ההדפס ירושלים. עורכים שותפים: אריק קילמניק, אירנה גורדון, תמר גיספאן גרינברג. קטלוג מס' 47. אלבום עב-כרס הסוקר את התפתחות מדיום ההדפס מהקמת 'בצלאל', דרך מורשתם של אמנים עולי מרכז אירופה בשנות ה-30 ובצלאל החדש ועד לימינו. ה קניית ספרים משומשים כולל מאות עבודות במגוון רחב של טכניקות הדפס שנעשו לכל אורך המאה
100 שנות אמנות ישראלית. - צלמונה,יגאל מוזיאון ישראל, ירושלים - קטלוג מס' 562. מהדורה חדשה תולדות האמנות הישראלית, מלידתה כחלק מן המהפכה הציונית, דרך המשא ומתן המורכב שערכה דור אחר דור עם מנגנוני הכח האידאולוגיים. ה קונים ספרים בוחן את התפתחותה על רקע שיח הזהויות בארץ תוך דיון נרחב ביצירות מסוימות.
100 שנות עשייה בחיפה רבתי 1906-2006. - כרמלי,עמוס (ע.) אלבום המ קניית ספרים משומשים את ספורה של העיר והוא כשיר הלל לאנשיה, ההיסטוריה שלה, שכונותיה, מוסדותיה, היישוב המקיפים אותה, התפתחותה בתחומי החינוך, התרבות, הספורט והרפואה ועוד.
100 שנות קיבוץ : - זקס,אליעזר [עורך] סיפורה של התנועה הקיבוצית. ייעוץ מקצועי: מוקי צור. לספר מצורפת מפת כל הקיבוצים מדן ועד אילות. אלבום מהודר שעיקרו לקסיקון של 265 הקיבוצים בישראל, לרבות נתונים סטטיסטיים, ציוני דרך היסטוריים, פירוט ענפי המשק ועוד. ב קונים ספרים גם סקירה של תולדות התנועה הקיבוצית ופרקים על חקלאות, תעשיה, חינוך, תרבות ועוד.
101 דברים שאבא טוב יודע. - בראודר,וולטר. בראודר,סו אלין איורים: וולטר בראודר. מאנגלית: דנה פלג. עריכה והתאמה לתרבות הפנאי הישראלית: חנן אלשטיין. ה קניית ספרים משומשים שמלמד את האב את כל הדברים שאבות מלמדים (או "אמורים" ללמד) את ילדיהם: איך להדליק מדורה, איך לרכוש חברים, איך לכפול כל מ קניית ספרים משומשים ב-11, איך מכדררים בכדורסל, איך מנצחים במונופול וכו'.
101 דברים שאפשר לעשות מנייר עיתון : - תירוש,סמדר שעשועי עשייה, משחקים ושימושים שונים להורים ולילדים. איורים: עידו אמין. ה קונים ספרים מאוייר ומובאים בו הסברים פשוטים וברורים למשחקים וליצירות, ובהן: מריצות נייר, דרך שולחנות, תיאטרון בובות, פאות ועוד.
101 שנים לתל אביב : אריאל 189 - 190. - שילר,אלי. ברקאי,גבריאל [עורכים] העיר העברית הראשונה. ייעוץ מדעי: פרופ' גדעון ביגר. מאמרים שחלקם הניכר עוסק בפעילויות שימור בעיר (נמל ת"א, שד' רוטשילד, בית הקברות ברח' טרומפלדור, שרונה) וכן באירועים היסטוריים, היבטים תרבותיים ועוד. ב קניית ספרים משומשים גם צילומי אוויר, תמונות מהכנסת הראשונה בתל-אביב ועוד.
102 דקות : - דווייר,ג'ים. פלין,קווין הסיפור שטרם סופר על מאבק ההישרדות בתוך מגדלי התאומים. תירגמה מאנגלית אינגה מיכאלי. ה קונים ספרים מגולל את המאורעות שהתרחשו מזמן פגיעת המטוסים ועד לקריסת המגדלים מנקודת מבטם של אלה ששהו בתוכם. כן ה קונים ספרים מבקר את תאוות הבצע של חברות הנדל"ן האחראיות על הבנייה ואת התנהלותן הרשלנית.
11 אליפויות : (אחת עשרה אליפויות :) - ג'קסון,פיל. דלהנטי,יו מאמן ה-NBA האגדי על מנהיגות, ניצחונות וכוכבים. מאנגלית: תומר שפינדל. הקדמה למהדורה העברית: אריה מליניאק. קניית ספרים משומשים ביוגרפי מאת פיל ג'קסון, מאמן קבוצות הכדורסל המיתיות "שיקגו בולס" ו"לוס אנג'לס לייקרס". ג'קסון מ קניית ספרים משומשים על יחסיו הקרובים עם שחקניו, על טכניקות האימון שפיתח ועל השראתו מפילוסופיות זן, מדיטציה ומהפסיכולוגיה.
12 כללים לחיים : (שנים עשר כללים לחיים) - פיטרסון,ג'ורדן ב' תרופת-נגד לכאוס. מאנגלית: דלית לאוב-סוטר. "כאוס הוא המקום או הזמן בו מתרחש הבלתי צפוי". בני אדם מתקשים להתמודד עם הבלתי צפוי ומחפשים תואם בין ציפיותיהם לבין חייהם. ה קונים ספרים מעניק 12 כללים להתמודדות עם הכאוס, כללים המעניקים משמעות עמוקה לחיים.
12 כללים לחיים : (שנים עשר כללים לחיים) - פיטרסון,ג'ורדן ב' תרופת-נגד לכאוס. מאנגלית: דלית לאוב-סוטר. "כאוס הוא המקום או הזמן בו מתרחש הבלתי צפוי". בני אדם מתקשים להתמודד עם הבלתי צפוי ומחפשים תואם בין ציפיותיהם לבין חייהם. ה קניית ספרים משומשים מעניק 12 כללים להתמודדות עם הכאוס, כללים המעניקים משמעות עמוקה לחיים.
13 תעלומות מדעיות : [שלוש עשרה תעלומות מדעיות] : - ברוקס,מייקל השאלות המסקרנות ביותר של זמננו. מאנגלית: יכין אונא. עריכה מדעית במדעי החיים: צבי עצמון. 13 השאלות האקוטיות ביותר במדע היום, אלו שפתרונן יביא לשינויים הדרמטיים ביותר בדרך החיים האנושית. ה קונים ספרים עוסק בבעיות מתחום האסטרופיזיקה, חקר הגנום וחקר נגיפים,זקנה,רבייה מינית,אבולוציה, אנרגיה גרעינית ועוד.
14 כיוונים לרוח : - שפירא,יניב (אוצר) דיוקן המשכן. משכן לאמנות עין חרוד. 14 מבטים פרשניים של 14 אמנים שונים על המוזיאון בעין חרוד: תולדותיו, יחסיו עם קהילת הקיבוץ, דמויות שנקשרו בו,אדריכלות האור שלו, אוספיו, ' קניית ספרים משומשים המשכן' שיצא ב-1970 ועוד. כל אחת מהעבודות/מיצבים מלווה בטקסט אוצרותי
143 פיסות : (מאה ארבעים ושלוש פיסות) : - להב רדלמסר,תמיר שירה ותצלומים. קונים ספרים אמן המשלב תצלומים בשחור-לבן, שירה וקטעי יומן והמשקף את זהותו ואת תפיסת חייו של היוצר בשלל כלים וממגוון זוויות: תיאור חוויות קטנות הרות משמעות סמלית, זכרונות מהוריו וממלחמת יום כיפור, מיניותו ונטייתו ועוד.
15 הפושעים הנאצים שפעלו בקולומיה בשנות המלחמה 1941 1944 - פרידמן,טוביה והשתתפו ברצח 60 אלף יהודי קולומיה והסביבה, נעצרו בוינה בשנת 1947 ונשלחו לסיביר בשנת 1948 למאסר עולם עדויות ומסמכים. ה קניית ספרים משומשים באיכות דפוס גרועה ביותר.
15. - קובנר,אליסף קטלוג תערוכה על גבי תקליטור. ממו קונים ספרים וחתום על ידי האמן.
17 נאומים. - קיקרו,מרקוס טוליוס תרגם והוסיף הערות ומבוא : משה ליפשיץ. נאומיו של קיקרו בהם הוא תוקף או מגן על דמויות שונות מאנשי רומא - בבית הדין,במסגרת תפקידו בסנט,בפורום מול הקיסר ואספת העם ועוד. ה קניית ספרים משומשים כולל מבוא על חיי קיקרו ומע' המשפט הרומאי, ביבליוגרפיה ורקע היסטורי לכל נאום
1776. - מקאלו,דייוויד מאנגלית: עדי גינצבורג-הירש. ה קונים ספרים מתאר את המלחמה בין הבריטים לאמריקנים אשר התחוללה בשנת הווסדה של אמריקה. מתוך התיעוד ההסטורי בחר המחבר לחלץ את סיפוריהם האישיים של בני אדם פרטיים ודרכם ל קונים ספרים את ספור המלחמה.
18 התובנות שכתבתי לילדיי לפני כניסתם לעולם העסקים. (שמונה עשרה התובנות שכתבתי לילדיי לפני כניסתם לעולם העסקים.) - שיינפלד,יאיר קניית ספרים משומשים הדרכה המקבץ 18 עקרונות עסקיים שגיבש המחבר, והמרחיב (בקצרה) לגביהם. בין התובנות פוקחות העיניים: "למדו למכור והצטיינו במשא ומתן!" ו-"אף פעם אל תפסידו כסף ואל תאמינו למי שאומר לכם שזה זמני."
181 נשים על מגש בסלון - טריבלסקי,יאיר יומנו של גבר ישראלי המתאר את פגישותיו העוורות עם 181 נשים אשר ענו למודעת שדוכים שפרסם. ה קונים ספרים רווי הומור,בדידות וחרדות.
1929 המשבר הגדול : [איך לא למדנו דבר - ע"ג הכריכה] - פרקר,סלווין איך דרדר משבר הבורסה לניירות ערך בוול סטריט ב-1929 את העולם כולו ל"משבר הגדול". מאנגלית: אריה חשביה. סקירה היסטורית של האירועים שהובילו לקריסה הכלכלית והתמורות החברתיות והפוליטיות שהיא חוללה. ה קניית ספרים משומשים מתאר את סיפוריהם של בנקים, חברות, אילי הון ופוליטיקאים שתרמו להיווצרות המשבר, ועורך השוואה למשבר 2009.
1965 היום. - לפידות,מירה. מירון,איה (עורכות) מוזיאון ישראל, ירושלים. אביב - קיץ תשע"ה, מרץ - אוגוסט 2015. אוצרת ראשית: מירה לפידות. קטלוג מס. 627. קטלוג תערוכה המוקדשת לשנת הולדתו של המוזיאון. ה קונים ספרים סוקר מגמות ויצירות באמנות הישראלית והבינלאומית בשנה זו ומציג עשרות רבות מהן וכן חפצי יומיום ותמונות מיומני חדשות של 'גבע' ו'כרמל' ומסרטוני 8 מ"מ ביתיים
1967 : מיכה בר עם יומן עבודה. (1967 : מיכה בר-עם, יומן עבודה. ) - בר עם,מיכה הספר רואה אור לרגל התערוכה מיכה בר-עם: 1967. מוזיאון ישראל, ירושלים מאי -אוקטובר 2017. אוצר: ד"ר נעם גל. צילומיו של ברעם משנת 67' מחולקים לפי חודשים. בקטלוג - צילומי יומן העבודה שלו, צילומים מהווי הארץ במקומות שונים בישראל, תיעוד המלחמה ותוצאותיה ועוד. ל קניית ספרים משומשים נוספו הקדמות מאת האוצר וארנה בר-עם בעברית ואנגלית.
1973 : - אביטל אפשטיין,גדעון הקרב על הזיכרון. מלחמת יום הכיפורים - מלחמה שאף פעם לא די לה. מחקר בהבניית דימויי המלחמה ב-12 זירות שיח, מסיפורת ועד טלויזיה, ובשינויים שחלו בה על ציר הזמן. ה קונים ספרים מנתח את השפעתם של 3 מנגנוני עיצוב: מיתולוגיזציה מול ערעור המיתוס, נרטיב-העל הציוני ופוסט-טראומה קולקטיבית.
1973 : - אביטל אפשטיין,גדעון הקרב על הזיכרון. מלחמת יום הכיפורים - מלחמה שאף פעם לא די לה. מחקר בהבניית דימויי המלחמה ב-12 זירות שיח, מסיפורת ועד טלויזיה, ובשינויים שחלו בה על ציר הזמן. ה קניית ספרים משומשים מנתח את השפעתם של 3 מנגנוני עיצוב: מיתולוגיזציה מול ערעור המיתוס, נרטיב-העל הציוני ופוסט-טראומה קולקטיבית.
1984. - אורוול,ג'ורג' מאנגלית: ארז וולק. תרגום חדש ל קונים ספרים הדיסטופי הנודע, במלאת 70 להוצאתו. הספר, המתאר מציאות בה נדרשת נאמנות אבסולוטית למשטר ואשר הכל בה מפוקח באמצעים אלקטרוניים, הולך ונעשה יותר ויותר רלוונטי במציאות חיינו אנו.
1984. - אורוול,ג'ורג' מאנגלית: ארז וולק. תרגום חדש ל קניית ספרים משומשים הדיסטופי הנודע, במלאת 70 להוצאתו. הספר, המתאר מציאות בה נדרשת נאמנות אבסולוטית למשטר ואשר הכל בה מפוקח באמצעים אלקטרוניים, הולך ונעשה יותר ויותר רלוונטי במציאות חיינו אנו.
1994. - בן זאב,,דודו. פלג בן זאב,זיו פרויקט אישי אמנותי שיזמו המחברים, שחקן ואמנית פלסטית, הורים לאיתי הלוקה באוטיזם. ה קונים ספרים מהווה חלק מפרויקט רחב יותר וכולל שירים, רשימות שנכתבו לאיתי, עבודות אמנות ועוד.
20 בתים. - רובינזון,אורלי קניית ספרים משומשים מהודר המציג 20 בתי יוקרה פרטיים בישראל בצילומים ובסרטוטים. תכנון הבתים משקף מגמות שונות באדריכלות הישראלית העכשווית המעמתת נוף וחלל פנים, אור וצל, פונקציונליות אל מול קישוטיות, ועוד.
20 בתים. - רובינזון,אורלי קונים ספרים מהודר המציג 20 בתי יוקרה פרטיים בישראל בצילומים ובסרטוטים. תכנון הבתים משקף מגמות שונות באדריכלות הישראלית העכשווית המעמתת נוף וחלל פנים, אור וצל, פונקציונליות אל מול קישוטיות, ועוד.
21. - מזריץ',בן מאנגלית: גרשון חזנוב. רומן המבוסס על מקרה אמיתי: חבורת סטודנטים למתמטיקה מ-MIT פיתחה שיטה ייחודית וחוקית לספירת קלפים במשחק הבלק-ג'ק. ה קניית ספרים משומשים מגולל את הפרשייה, ואת השיטות באמצעותן הצליחו לגרוף מיליוני דולרים מבתי-הקזינו בלאס ווגאס.
22 ושירתם - יבי (ע) הקדמה: דן מירון. תרגומים: ו.מ. ברזילי. שירים בכתב יד מאת 22 משוררים: מיקובסקי, אלכסנדר פן, ברכט, זך, נאזים חיכמת, שלונסקי ואחרים. בליווי רישומים. על ה קונים ספרים הקדשת העורך.
23 דברים שלא מגלים לנו על קפיטליזם. - צ'אנג,הא ג'ון מאנגלית: גיא הרלינג. חיבור המפריך את אגדות השוק החופשי של הכלכלנים והפוליטיקאים של הניאו-ליברליזם. ה קניית ספרים משומשים דן ברגולציה והתערבות ממשלתית, בכלכלת המדינות המתפתחות, בפרכות ה"עידן הפוסט-תעשייתי" ו"חלחול העושר כלפי מטה" ועוד. ניתאי נאמן, בנייה וקידום אתרים (SEO) -      שחיית תינוקות    צימר    גפת    אמירים    ספרים משומשים   

ספרים משומשים - ספרים עתיקים - קונים ספרים משומשים - ספרים ישנים