אנו רוכשים מכם ספרים ישנים, מסמכים, צילומים ופריטי נייר נוספים.
איננו קונים ספרי קריאה או ספרי ילדים שהודפסו בשנים האחרונות. אנו משלמים מחירים גבוהים.

מעוניינים למכור ספרים?
ניתן ליצור עמנו קשר בשעות הבוקר
13:30 - 9:00
בטלפון: 5605461 - 03
או בעזרת שליחת פניה אלינו דרך עמוד זה.
עדיף לפנות דרך עמוד זה ואנו נפנה אליך תוך 48 שעות.


פנייה זו היא לצורך בירור מחיר בלבד ואין בה התחייבות כלשהי

מספר משוער של ספרים למכירה:      
ספרים משנות:    
שפות הספרים
העיר בה נמצאים הספרים:
* שם מלא:  
* טלפון:  
* דואר אלקטרוני:    
הערות:


קונים ספרים משומשים קונה ספרים קניית ספרים משומשים
רובינזון ספרים
  רובינזון ספרים - נחלת בנימין 31, ת.ד. 4308 תל-אביב 61042   rob_book@netvision.net.il


 אנו קונים מכם ספרים - קניית ספרים משומשים - קונים ספרים משומשים - קניית ספר -  רובינזון ספרים   -   ספרים  -   ספרים ישנים  - ספרים משומשים
ספרים עתיקים - ספרים נדירים - קניית ספרים - משומשים ישנים -  second hand  -  Old books   -    חנות ספרים   -   אינדקס ספרים


ספרים נבחרים:

: 4X4 מזריחה עד שקיעה - איגר,בצלאל מסלולי ג'יפים לאורכה ולרוחבה של הארץ. קונים ספרים הדרכה למטייל ברכב המכיל פירוט אתרים ונופים בארץ.
LARGE @ בגדול. - הוק,אחמד המחבר, אמן גרפי, מציג ב קניית ספרים משומשים קומיקס זה את חיי הרחוב של לוס אנג'לס, דרך המדיום של מנגה ברוח ההיפ-הופ.
WINDOWS VISTA לאובדי עצות. [ווינדוס ויסטה לאובדי עצות]. - רתבון,אנדי מאנגלית: שרי גרימלנד. קונים ספרים הדרכה לתוכנת ההפעלה חלונות ויסטה. המדריך מיועד למשתמשים חסרי ידע מוקדם וכולל הכרות ראשונית עם התוכנה, עבודה עם תוכניות וקבצים, עבודה באינטרנט, התאמה אישית, מדיה ועוד. כולל נספח שדרוג לתוכנה.
#C כשפת אם. - גרבר,יצחק קניית ספרים משומשים יסוד ללימוד שפת התכנות #C ולשימוש בטכנולוגיית NET..
10 דקות 10 חודשים 10 שנים. [עשר דקות עשרה חודשים עשר שנים]. - וולץ',סוזי מאנגלית : דרורה בלישה. ה קונים ספרים מתאר את התגלגלות המצאת השיטה "10-10-10" ולבסוף מדגים את הצלחתה, זאת על בסיס נסיונותיה האישיים של המחברת. גישה זו מבקשת לאפשר פתרון התנהגותי ומהיר לאלו המתקשים בקבלת החלטות.
10 הסודות של האנשים הבריאים. [עשרה הסודות של האנשים הבריאים]. - הולפורד,פטריק הקדמה למהדורה העברית: ד"ר ראובן ברק. תרגום: ליאת פלן-לברטובסקי. מדריך לחיים בריאים, המבוסס על מחקר הבוחן את המשותף באורחות חייהם של 'אנשים בריאים' לאורך זמן. ה קניית ספרים משומשים מציג 10 עקרונות לשמירה על הבריאות הפיזית והנפשית לצד שאלונים מקיפים לאבחון-עצמי ותכנית פעולה בת חודש.
100 דברים שבחורה יכולה לעשות בזמנה הפנוי. - לודמר כהן,סילביה מדריך מעשי מפורט. קונים ספרים זה מכיל כ-50 קלישאות ועוד כ-50 ביטויים שוביניסטיים קשים במסווה של עצות להעברת זמן הפנאי.
100 חידות על פתגמים : - בלנק,ריקרדו אריאל מבוסס על הספר "פתגמי העולם - חוכמת האנושות". מינוף לספרו הקודם של המחבר שבו הביא פתגמים מקבילים בשפות העולם. ב קניית ספרים משומשים זה שני סוגי חידות: כאלו בו הקורא מגלה את הפתגם המסתתר מאחורי איור, וכאלו בו מתבקש הפתגם העברי המקביל למובאה הנוכרית.
100 טיפים לדיאטה מאוזנת : - סלבי,אנה איך לרזות ולהישאר רזה. מאנגלית: גילה בר גיל. ה קונים ספרים מפרט את ערכם התזונתי והבריאותי של כמאה סוגי משקאות ומזונות בסיסיים (פירות, דגים, תה וכדו'), כאשר לכל אחד מהללו נלווה מתכון בו הוא משמש מרכיב.
100 נקודות חן : - דביר,אורי מסלולי טיול באתרי טבע ובסביבתם. מורשת * היסטוריה * ארכיאולוגיה. מהדורה חדשה ומורחבת. אלבום הסוקר בטקסט ובתצלום 100 מסלולי טיול באתרים מרהיבים בישראל ובסביבתם. כל מסלול מלווה בקטע המתאר את האתר וסביבותיו. ה קניית ספרים משומשים מהווה עדכון והרחבה לספרו הקודם של המחבר "נקודות חן".
100 שאלות של התבוננות אשר יציתו בך את תחילתו של שינוי. - סמסו,ריימון מספרדית: לילי סלוצקי. קונים ספרים בתחום האימון האישי. "מה הייתי משפר או משנה בחיי כדי להוסיף להןם משמעות?" היא אחת מן השאלות שהן ורק הן מהוות את גוף הספר. בהצלחה למתאמנים.
100 שנות אמנות ישראלית. - צלמונה,יגאל מוזיאון ישראל, ירושלים - קטלוג מס' 562. תולדות האמנות הישראלית, מלידתה כחלק מן המהפכה הציונית, דרך המשא ומתן המורכב שערכה דור אחר דור עם מנגנוני הכח האידאולוגיים. ה קניית ספרים משומשים בוחן את התפתחותה על רקע שיח הזהויות בארץ תוך דיון נרחב ביצירות מסוימות.
100 שנות עשייה בחיפה רבתי 1906-2006. - כרמלי,עמוס (ע.) אלבום המ קונים ספרים את ספורה של העיר והוא כשיר הלל לאנשיה, ההיסטוריה שלה, שכונותיה, מוסדותיה, היישוב המקיפים אותה, התפתחותה בתחומי החינוך, התרבות, הספורט והרפואה ועוד.
100 שנות קיבוץ : - זקס,אליעזר [עורך] סיפורה של התנועה הקיבוצית. ייעוץ מקצועי: מוקי צור. לספר מצורפת מפת כל הקיבוצים מדן ועד אילות. אלבום מהודר שעיקרו לקסיקון של 265 הקיבוצים בישראל, לרבות נתונים סטטיסטיים, ציוני דרך היסטוריים, פירוט ענפי המשק ועוד. ב קניית ספרים משומשים גם סקירה של תולדות התנועה הקיבוצית ופרקים על חקלאות, תעשיה, חינוך, תרבות ועוד.
101 דברים שאבא טוב יודע. - בראודר,וולטר. בראודר,סו אלין איורים: וולטר בראודר. מאנגלית: דנה פלג. עריכה והתאמה לתרבות הפנאי הישראלית: חנן אלשטיין. ה קונים ספרים שמלמד את האב את כל הדברים שאבות מלמדים (או "אמורים" ללמד) את ילדיהם: איך להדליק מדורה, איך לרכוש חברים, איך לכפול כל מ קונים ספרים ב-11, איך מכדררים בכדורסל, איך מנצחים במונופול וכו'.
101 דברים שאפשר לעשות מנייר עיתון : - תירוש,סמדר שעשועי עשייה, משחקים ושימושים שונים להורים ולילדים. איורים: עידו אמין. ה קניית ספרים משומשים מאוייר ומובאים בו הסברים פשוטים וברורים למשחקים וליצירות, ובהן: מריצות נייר, דרך שולחנות, תיאטרון בובות, פאות ועוד.
101 שנים לתל אביב : אריאל 189 - 190. - שילר,אלי. ברקאי,גבריאל [עורכים] העיר העברית הראשונה. ייעוץ מדעי: פרופ' גדעון ביגר. מאמרים שחלקם הניכר עוסק בפעילויות שימור בעיר (נמל ת"א, שד' רוטשילד, בית הקברות ברח' טרומפלדור, שרונה) וכן באירועים היסטוריים, היבטים תרבותיים ועוד. ב קונים ספרים גם צילומי אוויר, תמונות מהכנסת הראשונה בתל-אביב ועוד.
102 דקות : - דווייר,ג'ים. פלין,קווין הסיפור שטרם סופר על מאבק ההישרדות בתוך מגדלי התאומים. תירגמה מאנגלית אינגה מיכאלי. ה קניית ספרים משומשים מגולל את המאורעות שהתרחשו מזמן פגיעת המטוסים ועד לקריסת המגדלים מנקודת מבטם של אלה ששהו בתוכם. כן ה קניית ספרים משומשים מבקר את תאוות הבצע של חברות הנדל"ן האחראיות על הבנייה ואת התנהלותן הרשלנית.
11 אליפויות : (אחת עשרה אליפויות :) - ג'קסון,פיל. דלהנטי,יו מאמן ה-NBA האגדי על מנהיגות, ניצחונות וכוכבים. מאנגלית: תומר שפינדל. הקדמה למהדורה העברית: אריה מליניאק. קונים ספרים ביוגרפי מאת פיל ג'קסון, מאמן קבוצות הכדורסל המיתיות "שיקגו בולס" ו"לוס אנג'לס לייקרס". ג'קסון מ קונים ספרים על יחסיו הקרובים עם שחקניו, על טכניקות האימון שפיתח ועל השראתו מפילוסופיות זן, מדיטציה ומהפסיכולוגיה.
13 תעלומות מדעיות : [שלוש עשרה תעלומות מדעיות] : - ברוקס,מייקל השאלות המסקרנות ביותר של זמננו. מאנגלית: יכין אונא. עריכה מדעית במדעי החיים: צבי עצמון. 13 השאלות האקוטיות ביותר במדע היום, אלו שפתרונן יביא לשינויים הדרמטיים ביותר בדרך החיים האנושית. ה קניית ספרים משומשים עוסק בבעיות מתחום האסטרופיזיקה, חקר הגנום וחקר נגיפים,זקנה,רבייה מינית,אבולוציה, אנרגיה גרעינית ועוד.
15 הפושעים הנאצים שפעלו בקולומיה בשנות המלחמה 1941 1944 - פרידמן,טוביה והשתתפו ברצח 60 אלף יהודי קולומיה והסביבה, נעצרו בוינה בשנת 1947 ונשלחו לסיביר בשנת 1948 למאסר עולם עדויות ומסמכים. ה קונים ספרים באיכות דפוס גרועה ביותר.
15. - קובנר,אליסף קטלוג תערוכה על גבי תקליטור. ממו קניית ספרים משומשים וחתום על ידי האמן.
1776. - מקאלו,דייוויד מאנגלית: עדי גינצבורג-הירש. ה קונים ספרים מתאר את המלחמה בין הבריטים לאמריקנים אשר התחוללה בשנת הווסדה של אמריקה. מתוך התיעוד ההסטורי בחר המחבר לחלץ את סיפוריהם האישיים של בני אדם פרטיים ודרכם ל קונים ספרים את ספור המלחמה.
181 נשים על מגש בסלון - טריבלסקי,יאיר יומנו של גבר ישראלי המתאר את פגישותיו העוורות עם 181 נשים אשר ענו למודעת שדוכים שפרסם. ה קניית ספרים משומשים רווי הומור,בדידות וחרדות.
1929 המשבר הגדול : [איך לא למדנו דבר - ע"ג הכריכה] - פרקר,סלווין איך דרדר משבר הבורסה לניירות ערך בוול סטריט ב-1929 את העולם כולו ל"משבר הגדול". מאנגלית: אריה חשביה. סקירה היסטורית של האירועים שהובילו לקריסה הכלכלית והתמורות החברתיות והפוליטיות שהיא חוללה. ה קונים ספרים מתאר את סיפוריהם של בנקים, חברות, אילי הון ופוליטיקאים שתרמו להיווצרות המשבר, ועורך השוואה למשבר 2009.
1965 היום. - לפידות,מירה. מירון,איה (עורכות) מוזיאון ישראל, ירושלים. אביב - קיץ תשע"ה, מרץ - אוגוסט 2015. אוצרת ראשית: מירה לפידות. קטלוג מס. 627. קטלוג תערוכה המוקדשת לשנת הולדתו של המוזיאון. ה קניית ספרים משומשים סוקר מגמות ויצירות באמנות הישראלית והבינלאומית בשנה זו ומציג עשרות רבות מהן וכן חפצי יומיום ותמונות מיומני חדשות של 'גבע' ו'כרמל' ומסרטוני 8 מ"מ ביתיים
1973 : - אביטל אפשטיין,גדעון הקרב על הזיכרון. מלחמת יום הכיפורים - מלחמה שאף פעם לא די לה. מחקר בהבניית דימויי המלחמה ב-12 זירות שיח, מסיפורת ועד טלויזיה, ובשינויים שחלו בה על ציר הזמן. ה קונים ספרים מנתח את השפעתם של 3 מנגנוני עיצוב: מיתולוגיזציה מול ערעור המיתוס, נרטיב-העל הציוני ופוסט-טראומה קולקטיבית.
1994. - בן זאב,,דודו. פלג בן זאב,זיו פרויקט אישי אמנותי שיזמו המחברים, שחקן ואמנית פלסטית, הורים לאיתי הלוקה באוטיזם. ה קניית ספרים משומשים מהווה חלק מפרויקט רחב יותר וכולל שירים, רשימות שנכתבו לאיתי, עבודות אמנות ועוד.
1Q84 : - מורקמי,הרוקי ספר ראשון ושני בכרך אחד + ספר שלישי (איצ'י-קיו-האצ'י-יון). רומן. מיפנית: עינת קופר. קונים ספרים ראשון ושני 2011 מצב טוב .
20 בתים. - רובינזון,אורלי קניית ספרים משומשים מהודר המציג 20 בתי יוקרה פרטיים בישראל בצילומים ובסרטוטים. תכנון הבתים משקף מגמות שונות באדריכלות הישראלית העכשווית המעמתת נוף וחלל פנים, אור וצל, פונקציונליות אל מול קישוטיות, ועוד.
20 בתים. - רובינזון,אורלי קונים ספרים מהודר המציג 20 בתי יוקרה פרטיים בישראל בצילומים ובסרטוטים. תכנון הבתים משקף מגמות שונות באדריכלות הישראלית העכשווית המעמתת נוף וחלל פנים, אור וצל, פונקציונליות אל מול קישוטיות, ועוד.
21. - מזריץ',בן מאנגלית: גרשון חזנוב. רומן המבוסס על מקרה אמיתי: חבורת סטודנטים למתמטיקה מ-MIT פיתחה שיטה ייחודית וחוקית לספירת קלפים במשחק הבלק-ג'ק. ה קניית ספרים משומשים מגולל את הפרשייה, ואת השיטות באמצעותן הצליחו לגרוף מיליוני דולרים מבתי-הקזינו בלאס ווגאס.
23 דברים שלא מגלים לנו על קפיטליזם. - צ'אנג,הא ג'ון מאנגלית: גיא הרלינג. חיבור המפריך את אגדות השוק החופשי של הכלכלנים והפוליטיקאים של הניאו-ליברליזם. ה קונים ספרים דן ברגולציה והתערבות ממשלתית, בכלכלת המדינות המתפתחות, בפרכות ה"עידן הפוסט-תעשייתי" ו"חלחול העושר כלפי מטה" ועוד.
23 ספרים חדשים מפולין. - קלוטה,איזבלה. פז,מירי (ע.) 2008/2009. ביוגרפיות קצרות וקטעים מיצירותיהם של סופרים פולנים אשר יצירותיהם ראו אור בשנה החולפת. החוברת יוצאת לאור ע"י מכון ה קניית ספרים משומשים הפולני.
24 יום : - סמית,רבקה. אמשווילר,ג'ון קריסתה של אנרון. מאנגלית: אורית זרובבל. הסדרה הכלכלית. ה קונים ספרים סוקר את פרשת ההונאה שגרמה לקריסתו של התאגיד הנפילי אנרון, שהביאה לפשיטת הרגל הגדולה ביותר בהיסטוריה.
2666. (אלפיים שש מאות שישים ושש.) - בולניו,רוברטו מספרדית: אדם בלומנטל. ספריה לעם 698. רומן רחב יריעה, האחרון לבולניו. ב קניית ספרים משומשים 5 פרקים: אנשי קניית ספרים משומשים אירופים תרים אחר סופר גרמני שנעלם במקסיקו, עיתונאי אפרו-אמריקני מסקר סדרת רציחות, פילוסוף צ'ילני עורק עם בתו לבוליביה וחייל נאצי שואב השראה ממהפכן יהודי.
29 KM : - באומן,שלומית [אוצרת] אמנים פלסטינים, גרמנים וישראלים. קטלוג תערוכה העוסקת בהגבלות בחופש התנועה של האוכלוסיה הפלסטינית החיה תחת הכיבוש הישראלי. בין העבודות צילומים, רישומים, מיצבים ועבודות וידאו. כל הטקסטים ב קונים ספרים מופיעים בערבית, עברית וגרמנית.
29% : [29 אחוז] : - מייזנר,איוואן ר'. דונובן,מישל ר' תכנית פעולה להצלחה בנטוורקינג. תרגום מאנגלית: דפנה בן-יוסף. מדריך לפיתוח קשרים ומערכות יחסים ושימוש בהם ככלי שיווק פרואקטיבי. ה קניית ספרים משומשים מתווה תכנית עבודה שנתית עם פעילות אסטרטגית שונה בכל שבוע, מהצבת יעדים והגדרת פרופיל לקוחות ועד הדרכת נטוורקינג וגיוס חבר יועצים.
3 מקרי מוות וניטרולה של הנהלה - עופר,אפריים ביקורת פנימית. קונים ספרים המיועד לעובדים הנהלות ומנהלים במטרה למנוע אובדן חיים ובריאות בתהליכי עבודה.
30 דקות על… : - טירני,אליזבט שכלול מיומנות התקשורת. מאנגלית: שרונה גורי. סדרת: ספריית גלובוס. קניית ספרים משומשים כיס המסייע בפיתוח יכולת תקשורתית מוצלחת באמצעות מ קניית ספרים משומשים הנחיות פשוטות.
30 דקות על… : - פינץ',בריאן כתיבת תוכנית עסקית. מאנגלית: שרונה גורי. סדרת: ספריית גלובוס. קונים ספרים כיס המסייע בפיתוח היכולת לניסוח תוכנית עסקית באופן מקצועי ופרקטי.
30 דקות על… : - סמפסון,אלרי יצירת רושם נכון. מאנגלית: שרונה גורי. סדרת: ספריית גלובוס. קניית ספרים משומשים כיס המייעץ לקורא כיצד לשפר את הופעתו במסגרת הקרייריסטית.
30 דקות על… : - פורסיית,פטריק יצירת מוטיביציה אצל צוות העובדים. מאנגלית: שרונה גורי. סדרת: ספריית גלובוס. קונים ספרים כיס המייעץ לקורא כיצד לשפר את מערך יחסי האנוש במקום העבודה.
30 דקות על… : - פינץ',בריאן ניהול משא ומתן לעסקה טובה. מאנגלית: שרונה גורי. סדרת: ספריית גלובוס. קניית ספרים משומשים כיס המייעץ לקורא לפתח בטחון עצמי,יכולת רטורית,ושפת גוף נכונה במסגרת של משא ומתן.
30 יום עם אלון גל. - גל,אלון קונים ספרים הדרכה לאימון עצמי: ה קונים ספרים מציג תרגילים הדרגתיים המתמקדים בחשיבה יצירתית, שינוי הרגלים, ושינויה של תפיסת המסוגלות העצמית. כולל תקליטור הדרכה.
300 60 48 : - ריב,דוד עבודות 1994 - 2014. זוכה פרס רפפורט לאמן ישראלי בכיר, 2013. מוזיאון תל אביב לאמנות. 29 במאי - 29 בנובמבר 2014. אוצרת: אלן גינתון. קט' 8/2014. מבחר נרחב שבמרכזו ציורי ההפגנות בבילעין, נעלין ונבי סלאח לפי צילומים של ליבק וקרצמן וסרטי וידאו שריב עצמו צילם. עוד ב קניית ספרים משומשים הציורים הביקורתיים המופשטים, הסדרה 'ג'ודו קטנים', שתי שיחות עם ריב מ-1989 ו-2014 ועוד
3096 ימים. - קמפוש,נטשה ואחרים מאנגלית: גיא הרלינג. ב-2 במרס 1998 נחטפה המחברת בדרך לביה"ס בעודה בת 10. ב קונים ספרים היא מתארת לראשונה את שעבר עליה בתקופת השבי, שנמשכה 8 שנים, וחולקת בישירות ובאומץ פרטים אודות מצבה הנפשי, פחדיה, יחסיה עם החוטף והמאבק על שפיותה.
365 דרכים לחיסכון בזמן - הידריק,לוסי עצות לארגון והתיעלות. במהלך קריאת ה קניית ספרים משומשים עולות מחשבות כפירה בדבר בזבוז הזמן הנגרם תוך כדי קריאתו. מאנגלית: איה תומר
3G : - שמואלי,עופר הדור השלישי ומעבר. ה קונים ספרים סוקר את מגוון הטכנולוגיות והשינויים בתחום הטלפונים הסלולריים בעקבות ההתפתחויות הטכנולוגיות המכונות "הדור השלישי".
4 שעות עבודה בשבוע : - פריס,טימותי להינצל מה'תשע עד חמש', לחיות איפה שרוצים ולהצטרף לעשירים החדשים. תרגם מאנגלית: יואב כ"ץ. מדריך המשלב תובנות לגבי האיוולת שבתרבות התאגידית עם תפיסת עולם של אינדיבידואליזם קיצוני. ה קניית ספרים משומשים מספק תכנית פעולה להכנסה ללא השקעת זמן המבוססת על עקרון ה-20/80 של פרטו (20% מהתשומה יוצרת 80% מהתשואה). ניתאי נאמן, בנייה וקידום אתרים (SEO) -      שחיית תינוקות    צימר    גפת    אמירים    ספרים משומשים   

ספרים משומשים - ספרים עתיקים - קונים ספרים משומשים - ספרים ישנים